17/apr
Talia Kammant
Published in post

Uitvoering dansstudio Kerkehout

dansstudio

Dansstudio Kerkehout: In het Nieuws.

Dit jaar stonden de 2 shows in de Warenar gepland op zondag 10 April.
En wat was het gaaf en onverwachts dat beide shows binnen 3 weken uitverkocht waren!
De docenten hadden dit jaar het thema: in het nieuws gekozen. En wat zijn ze er creatief mee aan de slag gegaan. Zo was er nieuws uit het buitenland, sport nieuws, show nieuws, breaking news, weekoverzicht, file en natuurlijk het weer!
De shows werden afgewisseld met dans, film opnames, geluidsfragmenten en live verslagen. Alle leerlingen hebben het hele jaar hard gewerkt om alles zo goed mogelijk te laten zien aan hun familie en vrienden.
De docenten van Dansstudio Kerkehout ( Natasja Wesseling, Aniek de Jonge, Nikki Meskers, Lotte Ruijs en Tanika Hogewoning ) willen dan ook alle vrijwilligers bedanken. Ook gaat onze dank uit naar Erik Kenens, Stef Kenens en Love Reflected. Zij zorgen ieder jaar voor een prachtige film en foto’s.
Niet te vergeten zijn al onze leerlingen. Wij zijn blij dat jullie er iedere les zijn en gemotiveerd aan de slag gaan met onze ideeen.

Talia Kammant

Comments are closed.

Scroll to Top