02/mei
Talia Kammant
Published in post

Rijgedrag in de wijk

Beste wijkbewoners en bezoekers Kerkehout,

de laatste tijd komen er steeds meer meldingen van hard rijgedrag van automobilisten in onze wijk. Het komt redelijk vaak voor dat men zich op een race parcours waant i.p.v. in een woonwijk. Zeker nu het weer beter wordt gaan de kinderen dus ook meer buiten spelen en willen we hier toch ook even de aandacht bij u op vestigen.

Buiten mensen welke niet woonachtig zijn binnen Kerkehout maken helaas  bewoners van onze wijk zich hier ook schuldig aan.We willen u daarom vragen om extra alert te zijn op  uw snelheid binnen onze wijk en deze toch aan te passen voor de veiligheid van iedereen!

De politie heeft aangekondigd ook de komende maanden extra hierop te gaan controleren.

Talia Kammant

Comments are closed.

Scroll to Top