07/jan
beheerder
Published in post

Gezellige nieuwjaarsreceptie buurtvereniging Kerkehout en Omgeving

Op zaterdag 6 januari had buurtvereniging Kerkehout haar nieuw jaarreceptie.
De aanwezigen konden onder het genot van een hapje en drankje elkaar nog een voorspoedig nieuwjaar wensen. Als leuke aanvulling was er een kleine dia voorstelling van de activiteiten tijdens oud en nieuw verzorgd door Maarten van der Meulen.
Tijdens de speech van voorzitster Caelesta Braun is er stilgestaan bij de gebeurtenissen van 2017 binnen onze wijk en de vereniging. Uiteraard werd ook een blik naar voren gedaan, 2018 beloofd voor onze vereniging een bijzonder jaar te worden. De vereniging opgericht in 1933 bestaat dit jaar 85 jaar! Een waar jubileum wat zeker niet stilletjes voorbij zal gaan. Het komend jaar staan er weer een hoop leuke activiteiten op het programma en het bestuur hoopt u op u allen op deze evenementen te mogen verwelkomen.
Het bestuur van uw buurtvereniging  wenst u een mooi en voorspoedig 2018 toe en we gaan er samen met u een bijzonder jaar van maken
beheerder

Comments are closed.

Scroll to Top