16/jan
beheerder
Published in post

Oproep !!

Beste Leden,

Het bestuur van de vereniging bestaat momenteel uit 9 enthousiaste mensen uit onze wijk. Zij zetten zich in voor de vereniging en fungeren in een aantal situaties als spil tussen de gemeente en de wijk.  Het is een dankbare en leuke bezigheid welke goed is te combineren naast de dagelijkse bezigheden.

Toch gaan er de komende periode wat verschuivingen plaatsvinden binnen het bestuur en hierdoor zijn wij op zoek naar nieuwe mensen voor het bestuur.

Wij zijn op zoek naar : Vice-Voorzitter, Penningmeester & secretaris

Lijkt het u leuk om ook uw handen hiervoor uit de mouwen te steken stuurt u dan een mailtje aan info@kerkehout.nl of gooit u een briefje met uw gegevens bij ons in de brievenbus Charlottestraat 5 t.a.v. Ramon Hamstra

Wij zullen dan zo spoedig als mogelijk contact met u op nemen!

beheerder

Comments are closed.

Scroll to Top