05/apr
Talia Kammant
Published in post

Algemeen leden vergadering 2019

Woensdag 17 april 2019 vanaf 20:00 uur.

Graag willen wij als bestuur wijzen op de komende ALV van de vereniging. Deze ALV zal op 17 april 2019 vanaf 20.00 uur plaatsvinden. Namens het bestuur nodig ik u hier van harte voor uit. Het is goed als er die avond veel leden aanwezig kunnen zijn.

Het wordt namelijk een belangrijke ALV.

Het grootste deel van de bestuursleden kan niet door gaan binnen het huidige bestuur. Dit komt meestal door combinatie van andere (werk) verplichtingen, waardoor het voor veel van de bestuursleden niet haalbaar meer is om aan te blijven als bestuurslid. Dit heeft uiteraard gevolgen voor de vereniging en die willen wij dan ook graag aan de leden voorleggen

Graag zien we veel van onze leden en groepen deze avond verschijnen.

Agenda ALV 17 april 2019

Talia Kammant

Comments are closed.

Scroll to Top