04/okt
Bas van der Hulst
Published in post

Agenda ALV en verkiezing voorzitter

In ons nieuwsbericht van 30 september j.l. op deze website hebben wij u nogmaals van harte uitgenodigd om de Algemene Ledenvergadering van uw Buurtvereniging bij te wonen op dinsdag 6 oktober 2010. Ook de maatregelen omtrent corona en de wijze van aanmelden voor deze vergadering staan in dit artikel beschreven.

U vind het artikel hier als u het nogmaals wilt lezen.

Wat u nog van ons tegoed had, is de agenda voor deze avond.

U vind de agenda hier:

Zoals u hebt kunnen lezen op deze site, is onze voorzitter a.i. per direct afgetreden. We zijn momenteel als Bestuur zeker niet stuurloos, maar een nieuwe voorzitter is vanzelfsprekend wel gewenst. Wij als bestuur denken dit intern op te kunnen lossen, hierom heeft algemeen bestuurslid Bas van der Hulst zich beschikbaar gesteld om deze functie op zich te nemen. Tijdens de ALV zal hierover gestemd worden.

Tevens zal Gerke Henkes, deelnemer van de werkgroep Multifunctioneel Centrum Kerkehout, een korte update geven over de plannen voor een multifunctioneel centrum in onze wijk. Na de update is er de mogelijkheid tot het stellen van vragen hierover.

Bas van der Hulst

Comments are closed.

Scroll to Top