20/jun
beheerder
Published in post

Fietspuzzeltocht!

Zoals jullie in het wijkblad Kontakt hebben kunnen lezen, is de Buurtvereniging in zeer goede samenwerking met enthousiaste vrijwilligers uit onze wijk bezig om zoveel mogelijk leuke en gezellige activiteiten voor de buurt de organiseren. De maatregelen maken het zo hier-en-daar wel wat lastig, maar gelukkig wordt het steeds een beetje makkelijker om iets te kunnen regelen voor de wijk! Het grootse Zomerfestival wat gaat plaatsvinden in de wijk in samenwerking met Team Sfeerbeheer en de Gemeente Wassenaar, moet gezien de beperkingen nog even op zich laten wachten, waarschijnlijk tot komend voorjaar. Tot die tijd willen we wel alvast zoveel mogelijk leuke activiteiten en evenementjes plaats laten vinden.

Zo ook, de:

FIETSPUZZELTOCHT op ZONDAG 27 JUNI 2021

Het is alweer een tijd geleden, de fietspuzzeltocht!

Maar met veel (fiets) plezier hebben wij weer een gezellige route
door een gedeelte van Wassenaar uitgezet.
Voor de ouderen, maar ook de jongeren onder ons
dus wil je lekker fietsen en puzzelen,

Schrijf je dan in en doe een aanmelding in de bus voorzien van:
Naam……….
Adres……….
Leeftijd….

Inleveren:  Van Bommellaan 39

Datum:      zondag 27 juni 2021
Aanvang:  13.00 uur
Adres:       Het Buurtcentrum
                  Charlottestraat 3

Inschrijfgeld:  € 1.00

Wij hopen op een leuke opkomst,
en mooi weer.

Na afloop volgt een gezellig samenzijn met de deelnemers en zal onder het genot van een drankje de uitslag bekend worden gemaakt!

Tot aankomende zondag!

De fietspuzzellaars 
Lucia Bogaards / Marijke van der Hulst

beheerder

Comments are closed.

Scroll to Top