09/jul
Bas van der Hulst
Published in post

Zomerprogramma

Wat jammer dat u niet besteld heeft, want nu bent u te laat ! Er is totaal 20 liter zelf gemaakt kippensoep besteld en dit kan zaterdag 10 juli tussen 10 & 11 uur en tussen 16 & 17 uur worden opgehaald. 

Gelukkig staan er nog meer leuke dingen op het programma van onze wijk Kerkehout. Neem nou “heel Kerkehout bakt” op 17 juli. Daar kunt u nog aan mee doen! Taart of koekjes bakken voor u zelf en uw buren en daar valt ook nog een prijs mee te winnen! 

Tevens kunt u op 14 augustus heerlijk pannenkoeken eten die door Gabrielle van Leeuwen zelf gebakken worden! Meer informatie hierover volgt later.

Daarna komt ook nog de Paspoort dag op 28 augustus, waarbij Peter van de Hulst zijn beste beentje voor gaat zetten. Want wat is Paspoort dag? Sommige van jullie zullen het concept nog wel kennen van het zomerfeest. Buurtbewoners met een achtergrond uit verschillende landen, bereiden de specialiteit uit hun land. Andere buurtbewoner kopen een “paspoort” en kun je bij elk kraampje langs om de specialiteit van het land te gaan eten.

Bas van der Hulst

Comments are closed.

Scroll to Top