28/sep
beheerder
Published in post
Tags :

Heb jij een goed idee voor Kerkehout??

Kom in actie en schrijf je in voor KERN MET PIT!

Kern met Pit helpt al meer dan 45 jaar burgerinitiatieven; van buurtmoestuin en beweegroute tot repaircafé en speeltuin. Je krijgt een eigen adviseur, workshops, evenementen en gratis advies van ingenieursbureau Arcadis. Lukt het jou om samen met je buurtgenoten het project binnen één jaar te realiseren? Wat geweldig! Dan krijgen jullie 1000 euro én het predicaat Kern met Pit!

Hoe werkt Kern met Pit?

  1. INSCHRIJVEN: Ga naar www.kernmetpit.nl . Inschrijven kan tot 1 november.
  2. SELECTIE: Na je inschrijving nemen we contact met je op. In december hoor je of je bent geselecteerd en krijg je een uitnodiging voor de Kern met Pit Dag in januari.
  3. AAN DE SLAG: Het hele jaar krijg je van Kern met Pit gratis gereedschap om jouw doel te bereiken, zoals een persoonlijk adviseur, workshops, expertise van ingenieursbureau Arcadis en extra media-aandacht.
  4. FEEST: Is het gelukt om binnen een jaar jullie droom te realiseren? Goed gedaan! Dan bouwen we een feestje en dan krijgen jullie 1000 euro en het predicaat Kern met Pit. Daarnaast maak je nog kans op de Gouden Pit, ter waarde van 3000 euro.

DOE JE MEE VOOR ONZE WIJK? GA NAAR: WWW.KERNMETPIT.NL !

beheerder

Comments are closed.

Scroll to Top